נעים מאוד, שמי אורלי גדרון, מנהלת בית החינוך “ממלכתי חריש”, אם לשלושה ילדים ותושבת יקנעם.
לאחר שנות הוראה כמחנכת כיתה, כרכזת בתחום העברית ובהובלת צוותי מנהלים ואנשי חינוך ברמה מחוזית אני פונה לתפקיד ניהול בית הספר. התפקידים הרבים והמגוונים שעשיתי הביאו אותי להכרה ברצון להשפיע, להוביל ולהנהיג קהילה לחינוך ערכי ואיכותי. לאור הניסיון שצברתי במרוצות השנים גיבשתי תפיסה חינוכית המבוססת על שיתוף פעולה ושקיפות. כמנהלת בית הספר אשקיע כל מאמץ ליישמה תוך שיתוף פעולה מלא עם כל באי בית הספר: תלמידים, הורים והצוות החינוכי. זאת מתוך אמונה שלמה כי כולנו יחד אבני דרך להצלחת ילדינו.

“העצמה אישית ומענה לשונות, יטפחו אדם יוזם, ערכי, מעורב חברתית ובעל הישגים.”
הערך הבסיסי אותו נוביל ונקדם בבית החינוך “ממלכתי חריש” הינו ערך כבוד האדם – לכל אדם באשר הוא - על כן נפתח תרבות בית ספרית שבבסיסה ערכים הומניסטיים, יהודיים ודמוקרטיים וביניהם: כבוד, הרגשת ביטחון, אהבת המולדת, קשר וכבוד למסורת, קבלה הדדית, סובלנות וסבלנות. אנו נפתח בקרב התלמידים תרבות לאומנויות המעשירה את עולמם ומוסיפה רובד נוסף לזהות האישית שלהם. אני מאמינה שעלינו כהורים וכאנשי חינוך מוטלת האחריות לחנך את דור העתיד לערבות הדדית ולשמש משענת ומקור לביטחון לכלל ילדינו. רק כאשר כל ילד ירגיש שייך, בטוח ומוגן הוא יוכל לתפקד בצורה מיטבית, להכיל ולפעול על פי ערכים של אהבת האדם ולמצות את כישוריו ויכולותיו בתחומים השונים.

בהזדמנות זו, אני מקדמת בברכה אתכם, תלמידים ומשפחות יקרות, אשר מצטרפים לקהילת “ממלכתי חריש” בשנת תשע”ז. אני מתרגשת ושמחה מגודל האחריות ומהזכות שניתנה לי להקים ביה”ס חדש, בישוב חדש. מודעת אני להתרגשות המלווה את המעבר, לציפייה ולהזדמנות הגדולה לכולנו. ברצוני לאחל לכם תלמידי בית החינוך ולהורים מעבר נעים וקליטה מהירה ומוצלחת.

שתהייה לכולנו שנת למידה פורייה, שנהייה סובלניים להתחלות חדשות, שנזכה לחגוג הצלחות ולחוות חינוך עם משמעות וערכים. נייחל לשנה בה תרגישו כי ילדכם אהוב, מוגן קונה דעת ושותף פעיל. יחד נוביל את קהילת “ממלכתי חריש” למצוינות.

 

לצפייה באתר בית הספר לחצו כאן >>


שלכם ועבורכם,
אורלי גדרון
והצוות החינוכי


להורדת דברי מנהלת ביה"ס לחצו כאן

 

ממלכתי חריש

ברוכים המצטרפים למשפחת ממלכתי חריש

המעבר מהגן לבית הספר הינו אחד המעברים המשמעותיים ביותר שהילד חווה בחייו במסגרת המערכת החינוכית. לכן, ישנה חשיבות רבה להצלחתו. המעבר טומן בחובו תהליך של שינוי עבור הילד מבחינה פיזית, קוגנטיבית, רגשית והתנהגותית. הכנת הילד לקראת המעבר לכיתה א׳ תקל על השתלבותו במסגרת החדשה ותסייע לקיומו של מעבר קל ונעים הרבה יותר.
בכדי להקל, עד כמה שניתן, על המעבר, בית החינוך בשיתוף אגף החינוך והשירות הפסיכולוגי נערכו עם מגוון מפגשים שנועדו להכין את הילדים ומשפחותיהם לקראת שנת הלימודים הבאה.
 

פעילות ילדים והצוות החינוכי

ביום שישי ט"ז באייר תשע"ז ה-12/5/17
תתקיים פעילות משותפת לילדי הגנים אלון+אשל עם הצוות המקצועי בבית החינוך.

 

פעילות להורים בלבד

הנכם מוזמנים למפגש הכרות עם מנהלת בית החינוך, מנהלת השירות הפסיכולוגי והצוות החינוכי.
המפגש יתקיים ביום רביעי כ״א אייר תשע״ז 17/5/17
בין השעות: 18:30-19:30
בבית החינוך הממלכתי חריש רח׳ ברקת 13 ,חריש.
(לפי הווייז רח׳ ספיר 18.)

 

מפגש היכרות עם מחנכת הכיתה

במהלך חודש אוגוסט
יתקיימו מפגשים אישיים עם מחנכת הכיתה + גיבוש כיתתי
(הזמנות אישיות ישלחו בהמשך).

 

אנחנו כאן בשבילכם,
אורלי גידרון - מנהלת בית החינוך הממלכתי חריש
והצוות החינוכי
לפרטים נוספים: 04-8779981