ספורט למבוגרים

שימו לב - ביטוח

משתתפים בחוגים המחויבים בביטוח ספורטאים עפ"י חוק הספורט מעל גיל 18 יבוטחו וישלמו אגרת ביטוח של 154 ₪ בתשלום חד פעמי בתחילת הפעילות, בנוסף לתשלום עבור הפעילות. במקרה של הפסקת פעילות עד לתאריך 28.2.18 יינתן החזר כספי בסכום של 50% מעלות הפרמיה. במידה ותופסק הפעילות לאחר ה-1.3.18 לא יינתן החזר כספי בעבור הביטוח.

המועצה לא תהיה אחראית לאירועים שנגרמו ברשלנות ו/או בזדון ע"י המשתתף. המועצה לא תהיה אחראית על אובדן ציוד.

 

ג'אז, היפ-הופ ופולקלור

שיעור ריקוד בסגנונות מעורבים בדגש על ג'אז, היפ-הופ ופולקלור. בשיעורים נתמקד על לימודי הטכניקה בריקוד, ביצועי קומבינציות שונות ויצירת ריקוד אמנותי.
מדריכה: נעמה כהן – מוסמכת הוראת מחול קלאסי ומודרני על ידי בית הספר למחול שלוחת וינגייט

 

גילאים יום בשבוע שעה מיקום מחיר
נשים א 20:00-21:00 רב תכליתי 150 ₪  


 

פילאטיס לנשים

פילאטיס הוא אימון גופני דינאמי, המחזק את השרירים, מגמיש ומייצב את הגוף תוך שילוב כל מערכת השרירים בגוף , כולל השרירים הפנימיים - שרירי היציבה. הטכניקה בנויה על היחס שבין נשימה ושליטה על מרכז הגוף, תוך שימת דגש חזק על ייצוב כבסיס לתנועה חופשית, כמו כן, פילאטיס שם דגש על חיזוק רצפת האגן, דבר המונע ואף מטפל בבעיות שכיחות (צניחת רחם ודליפת שתן). השיטה מתאימה לכל אחת בכל גיל ובכל מצב גופני. ניתן ליהנות מפילאטיס גם בתקופת הריון, אם המתאמנת היא בעלת נסיון בתירגול השיטה.  התרגילים מגוונים ומבוצעים על מזרן והתוצאות ניכרות: גוף מאוזן, שרירים חזקים וארוכים, חיטוב, יציבה משופרת ובעיקר - הענקת אנרגיות חדשות והרגשה טובה לאורך כל היום!

מדריכה: לירז לוין, מאמנת בשיטת הפילאטיס 10 שנים. בעלת רקע תנועתי מגוון מתחום המחול, בלט, יוגה ופילאטיס, בוגרת וינגייט.

גילאים יום בשבוע שעה מיקום מחיר
  נשים ב 08:15-09:15        130/210 ₪  
ד 20:40-21:40
ו 08:30-09:30

*החוג מתקיים בין החודשים ספטמבר-יולי
*לתיאום שיעור ניסיון יש ליצור קשר עם המדריכה

 

 

יוגה נשית

היוגה הנשית נולדה מתוך הצורך להתאים את היוגה אל הגוף הנשי. התרגול מותאם לצרכי הגוף המשתנה ולשינויים ההורמונליים שנשים חוות במהלך החודש ובמהלך תקופות החיים. השיעורים מותאמים לכל אשה בכל מצב ובכל גיל: נשים בהריון, לאחר לידה, בגיל המעבר ולאחריו. אין צורך בנסיון!

מדריכה: ענת יניב מרגולין, מלמדת יוגה ותנועה כ 15 שנים למבוגרים, לילדים בגילאים שונים ומנחה סדנאות מאמי יוגה לאמהות ותינוקות.

 
גילאים יום בשבוע שעה מיקום מחיר
יוגה נשית ב 20:30-21:30 רב תכליתי 130/190 ₪  

*עלויות נוספות של קניית מזרן יוגה

החוג מתקיים בין החודשים ספטמבר-יולי, במשחקייה 

סדנת בייבי יוגה תיפתח בהמשך.


 

סדנת מאמי יוגה-תנועה מגע וצליל ולאמהות ותינוקות

הסדנה מתאימה לאמהות וקטנטנים מגיל חודש ועד זחילה (6 מפגשים)

האתגר התפקודי הראשון עבור התינוק הוא לקלוט את העושר החושי המציף אותו עם היוולדו ובו זמנית לווסת את תגובותיו ולהישאר נינוח ורגוע.

בסדנה נרכוש כלים פרקטים המסייעים לאם לעזור לתינוק לווסת את עצמו, להכיר את הפרופיל החושי של התינוק, להתאים את הסביבה אליו ולהגיב בצורה מותאמת יותר.

לתינוק- התרגול מותאם מגע, עיסוי, תנועה, הרפיה, שירים, חיבוק אוהב ותרגילי יוגה המותאמים לצרכי התינוק והתומכים בהתפתחות תקינה.

לאם- ליווי ותמיכה דרך תרגול יוגה ע דגש על שיקום הגוף לאחר הלידה, תוך חיזוק שרירי רצפת האגן והשרירים המיצבים. נתנסה בתרגילי נשימה שעוזרים לרגיעה, להתכנסות, נלמד להרפות ונתחבקר ךמשאבים הפנימיים שלנו כנשים.

לאם ולתינוק יחד- תרגילים משותפים, רפרטואר חדש של שירים וערוצי תקשורת חדשים תוך בניית בטחון ואמון.

 

יום בשבוע מיקום מחיר
ג' סטודיו בית קהילה 320 ₪
  • תשלום חד פעמי של 320 ₪

 

מאמאנט הרבה מעבר לרשת-כדורשת

ליגת מאמאנט מהווה את פרויקט האימהות הספורטיבי- חברתי-קהילתי הגדול בישראל והיא מונה אלפי נשים בכל רחבי הארץ. הליגה הוקמה בשנת 2005 ושמה לה למטרה להנחיל את תרבות הספורט בקרב אימהות ודרכן להשפיע על הילדים ועל המשפחות. קבוצות מאמאנט משלבות פעילות ספורטיבית וכושר גופני, דוגמא אישית, חינוך לספורט, היכרות, מפגש חברתי וגאוות יחידה. מאמאנט חרטה על נס דגלה את נושא המעורבות בקהילה והיא מעניקה מקום מרכזי וחשוב לממדי הקהילתיות, המעורבות החברתית, האחריות והדוגמא אישית.

*תשלום עבור ביטוח ישולם ישירות למאמאנט ע"י כל שחקנית.

מועד פתיחה חגיגי יתפרסם בהמשך. כל המעוניינת להירשם, יש להירשם אצל מנהלת מח' הספורט במייל: karin@harish.muni.il

ערב חשיפה ב -13.12 בשעה 20:30 באולם ספורט במענית (שכונת הזיתים בווטץ אפ)

 
גילאים יום בשבוע שעה מיקום מחיר
נשים יום ג  20:00-21:30 אולם ספורט מענית 160 ₪  
נשים יום ב 20:30-22:00 אולם ספורט מענית 160 ₪

 לפרטים נוספים ניתן לפנות למיכל מור 052-4677931 יו"ר מאמאנט חריש