ענת אורגד

שמי ענת אורגד, רעייה ואמא לשלושה ילדים נפלאים ומתגוררת בעיר חדרה.

העשייה הרבה במהלך השנים בחינוך, לימדו אותי על הצורך בלמידה מתמדת, על העצמה והתפתחות אישית ומשמעותית. התחלתי את דרכי כמורה ומחנכת בבית ספר יסודי והובלתי תפקידים רבים ומגוונים. בשנה האחרונה כיהנתי כמדריכה בתכנית מרום. התפקידים שהובלתי במהלך השנים, הבעירו בי את הרצון להוביל ולהנהיג בית חינוך המאפשר לכל תלמיד ולכל מורה ללמוד וללמד, לצמוח אישית, להתפתח חברתית ולהצליח!

חשוב לי להאיר את כל אשר טמון בכל מורה ובכל תלמיד תוך דיאלוג מעצים, אמונה ביכולותיו והענקת תחושת בטחון ושייכות.

אישיותו של התלמיד מתפתחת ופועלת בתוך המעגלים השונים: משפחתי, חברתי, בית ספרי, תרבותי וקהילתי. לכן, אני מאמינה בשותפות ומעורבות המתקיימת בין ההורים, אנשי החינוך והתלמידים דרך דיאלוג מעצים ומצמיח. קשר זה מהווה תנאי חשוב להתפתחות מיטבית בעבור התלמיד ולעידוד תחושת השייכות לביה"ס ולקהילה.

מטרתי החינוכית לפתח את אישיות התלמיד בהתאם לכשריו וכישוריו והכנתו לחיים בחברה הדינאמית המשתנה. לכן, אני מאמינה שהאתגר המרכזי בעשייה החינוכית הוא בראש ובראשונה הענקת תחושת המסוגלות של התלמיד וקידומו להישגים והצלחה.

אני רואה חשיבות בלמידה תוך התנסות וחוויה, למידה שתאפשר לילד להבנות את הידע שלו באמצעות הוראה משמעותית, לפתח כישורי חשיבה מסדר גבוה והרחבת האופקים לצד הקניית ערכים ודרך ארץ.

אני נושאת תפילה לשנה עשירה בחוויות מעצימות ולמידה מהצלחות. שנה של שותפות, בה נדע להאיר את אוצרותיו של כל תלמיד ומורה.

בברכת שנת לימודים פורייה ומוצלחת,

מנהלת בית החינוך – ענת אורגד.


לצפייה באתר בית הספר לחצו כאן >>