דבר המנהל

חמ"דכנפי רוח

שם המנהלת

מנהל: חגי כהן

כתבות

כתובת: רימון 8, חריש

טלפונים

טלפון: 04-6609445

 


 

"בן אדם עלה למעלה עלה, כי יש לך כנפי רוח כנפי נשרים אבירים" (הרב קוק)

 

אנו בבית הספר חמ"ד תורני כנפי רוח מאמינים כי לכל ילד וילד יש כנפי רוח! תפקידינו לעזור לילד למצוא את הכנפיים שלו ולכוון אותו לפי נטיית ליבו – זהו המקום אליו הוא יעוף הכי טוב, שם הוא יגיע לפסגה הגבוהה ביותר.

בית הספר מחנך את תלמידיו לאורו של החזון הציוני- דתי לשותפות ועשייה בכלל תחומי החיים. אנו חותרים למצוינות ערכית, לימודית ותורנית כאחד. אנו מאמינים בכך שהשילוב שהנכון של תורה עם דרך ארץ הוא המתכון המנצח שמתאים לכל ילד וילדה.

האווירה בבית הספר נותנת מקום של כבוד לכלל הבאים בשעריו- מורים, תלמידים ואורחים. זוהי האווירה המתאימה ביותר על מנת למצוא את הדרך לליבו של כל תלמיד ולסייע לו לגלות את כוחותיו המיוחדים לו.

קהילת ההורים של בית הספר הינה שותפה מלאה בעשייה הבית ספרית והדבר בא לידי ביטוי בין היתר בקבלות פנים מיוחדות בראשי חודשים בהובלת ובשיתוף ההורים, בהתנדבות של הורים להעברת שיעורים בכיתות ובסיוע בעיצוב הסביבה הלימודית בבית הספר.

על מנת להעשיר את עולמם של הילדים והילדות אנו מפעילים שיעורי תל"ן במגוון תחומים (ספורט, מחול, אומנות ועוד) ומסגרות העשרה נוספות.

בבית הספר פועלות גם מסגרות להעשרת עולמם התורני של הילדים באופן חווייתי לאחר סיום יום הלימודים – תכנית ניצנים (כיתות א-ב) ותלמוד תורה צהריים (כיתות ג-ו). מסגרות אלו מצויות במגמת התרחבות מתמדת.