סיימתי כעת דיון הערכת מצב עם הנהלת העיר (חברי מועצת העיר) ומנהלי האגפים. כולנו נערכים להתמודדות עם הסיטואציה החדשה, והמוכנות התמידית שלנו לשעת חירום מאפשרת לנו לתת לכם את השירות המיטבי גם במצב הנוכחי. הוריתי על פתיחת חדר מצב בעירייה, ואלה העדכונים החשובים עבורכם נכון לשעה זו:

  1. כלל מוסדות החינוך בחריש יהיו סגורים החל ממחר: גני הילדים, מעונות היום, מוסדות החינוך המיוחד ובתי הספר. מערכת החינוך נערכת לעבוד בפלטפורמה של למידה מרחוק. 
  2. כל פעילויות הפנאי העירונית מושבתות החל ממחר. ההשבתה כוללת את החוגים, פעילות אזרחים ותיקים, פעילות נוער וילדים, פעילות מתנ"ס ומרכזי קהילה.
  3. על כל מקומות הבילוי והפנאי להיות סגורים החל ממחר.
  4. העירייה פועלת באופן מלא בכפוף למגבלות, לרבות: מרכז שירות לתושב והמוקד העירוני, שירות ביטחון, תברואה וניקיון, טיפול במפגעים ושירותים חברתיים.
  5. בשלב זה לא תתקיים קבלת קהל במרכז שירות לתושב. אנו קוראים לכולם להשתמש בשירותים המקוונים שלנו באתר העירייה.
  6. עדכון חשוב לעסקים: כסיוע ראשוני לעסקים המקומיים החלטנו בשלב זה, בהתייעצות עם חבר מועצת העיר יוסי גולדמן, לדחות את מועד תשלומי הארנונה עבור החודשים מארס-אפריל ליום 1 במאי. העירייה דוחה גם את מועד הוצאת חיובי אגרת שילוט לחודש יוני.

אנו קוראים לכל התושבים להקפיד על ההנחיות, לשמור על מרחק של שני מטר לפחות זה מזה, לא לקיים התכנסויות והתקהלויות של יותר מ-10 אנשים וכיו"ב.
בכל שאלה ניתן לפנות למרכז שירות לתושב במוקד 106, בטל' *6719 או בווטסאפ.

ועוד דבר חשוב: בעיתות משבר מתגלה החוזק הקהילתי. היום, יותר מתמיד, נעמוד לצד חברינו לקהילה, נחזק את העסקים המקומיים ונקנה בחריש. ביחד נעבור את משבר הקורונה.

נמשיך לעדכן באופן רציף בכל התפתחות.