אחרי הקורונה: העירייה מעניקה חבילת סיוע לעסקים המקומיים

מסעדות ובתי קפה מורשים להשתמש בשטח ציבורי רחב יותר להצבת שולחנות וכיסאות עד 1 בספטמבר, ובתי העסק מוזמנים לפרסם את עצמם באתר העירוני. העירייה יוצאת בקמפיין הקורא לתושבים לקנות בחריש במספר במות תקשורתיות, כולל בעמוד הבא ולאורך הגיליון

תקופה לא פשוטה עוברת על העסקים המקומיים בישראל, והיא לא פסחה גם על העסקים בחריש. עיריית חריש, בשיתותף חבר מועצת העיר יוסי גולדמן, מקדמת חבילת סיוע לעסקים כדי לעזור להם לחזור לפעילות מלאה בהתאם למגבלות המחייבות בתקופה זו.

הסיוע כולל מספר פעולות. אחת מהן נוגעת למסעדות ובתי קפה שהחלו לחזור לאחרונה לפעילות שגרתית. בתי עסק אלה מורשים כעת להשתמש ללא תשלום נוסף עד ליום 1 בספטמבר בשטח ציבורי רחב יותר סמוך לבית העסק להצבת שולחנות וכסאות. זאת כדי לעמוד בהנחיה לשמירת המרחקים המחייבים בתקופה זו, תוך שמירה על בטיחות הולכי הרגל.

המחלקה לפיתוח כלכלי בעירייה מקדמת פעולה נוספת, ומעניקה לעסקים אפשרות לפרסם את עצמם באתר האינטרנט של העירייה.

כמו כן, חילקה המחלקה לפיתוח כלכלי לבתי העסק מדבקות רצפה המורות על שמירת מרחק בתוך בתי העסק.

בנוסף, העירייה כינסה את היזמים ואת נציגי חברות הניהול למפגש עם ראש העיר יצחק קשת וחבר מועצת העיר יוסי גולדמן על מנת לרתום אותם לסייע לבעלי העסקים.

במסגרת פעולה נוספת פתחה דוברות העירייה בקמפיין עירוני במספר במות תקשורתיות, הקורא לתושבים לקנות בחריש ולחזק את העסקים המקומיים (למשל, בעמוד הבא ולאורך כל הגיליון). כל זאת לצד יישום תקנת הממשלה למתן הפטור מארנונה לעסקים הזכאים לכך בחודשים מארס-מאי.

בעלי העסקים, חשוב לנו שתדעו: עיריית חריש עומדת לצידכם בימים אלה. ביחד נצלח את המשבר!

חבילת סיוע לעסקים
חבילת סיוע לעסקים