מרכז חדשנות ומדעים

ניתן להירשם במרכז תרבות ופנאי (רח’ שוהם 73): קבלת קהל מתקיימת בימים א’-ה’ בין השעות 19:00-15:00, מענה טלפוני 04-6186352 בימים א’-ה’ בשעות 13:00-10:30.

סייבר

חברת Way Your Hack מפעילה חוגים וקורסים בתחום הסייבר, שבהם משתתפים מאות תלמידים. החברה הוקמה כדי לאפשר לכל הילדים בישראל, מכל התרבויות, נגישות וחוויה לעולם הטכנולוגיה. כל מי שאוהב ומתעניין בחדשנות ובטכנולוגיה יוכל ללמוד, להבין וליישם מיומנויות טכנולוגיות פשוטות ומתקדמות.

רובוטיקה

קידוד ותכנות הם העתיד! בתוכנית זו נלמד את יסודות הקידוד והתכנות. נבנה ונתכנת רובוטים, מכוניות אוטונומיות ומודלים מגוונים וכן מכשירים מחיי היום־יום.

פיתוח משחקי מחשב

הילדים לא עוזבים את המחשב? מצוין! במקום לבזבז את הזמן במשחקים יצרנו תוכנית המלמדת את יסודות התכנות ומדעי המחשב תוך כדי משחק. אנו משתמשים בתוכנה האהובה סקראץ ובגרסה החינוכית של המשחק מיינקראפט, המאפשרת לנו לתכנת בשלוש שפות תכנות.

פיתוח משחקים עם פייתון

בחוג זה נלמד על מדעי התעופה, מאפייני האוויר, עקרונות האווירודינמיקה ומבנה המטוס. נבנה דגמי מטוסים, מתכנון המטוס ועד הרכבתו, נטיס טיסני נגרות וטיסנים חשמליים, נכיר את מבנה הטיסן ופתרון תקלות נפוצות.

מייקרים

הילדים יכירו טכנולוגיות מגוונות וילמדו כיצד לשלב ידע מתקדם עם יצירתיות ללא גבולות! בחוג ניצור מודלים שונים של רחפנים, משחקים, כלים שימושיים ועוד. בנוסף נכיר טכנולוגיות חדישות ונתנסה בהן, כמו הדפסה בתלת־ממד, חיתוך בעזרת לייזר, אנרגיה סולארית ובית חכם.

חדשנות טכנולוגית לגיל הזהב

אף פעם לא מאוחר! בתוכנית זו אנו הופכים את החיים בגיל השלישי לקצת יותר קלים. בעזרת לימודי מחשב ברמה בסיסית, יישומי אופיס, שימוש במייל וגלישה באינטרנט ניתן לבצע פעולות רבות בקלות ובזריזות.